UUDISED

Hoidiste ja sügisandide loterii

Kolme Põrsakese teadusring meie kooli 1.-4. klassi õpilastele!

Hea lapsevanem!

Jagan teiega meie koolile pakutava teadusringi infot. Lisan vaid nii palju, et ring hakkaks toimuma teisipäeval 7. tunni ajal ja ringijuhendajaks on meie poolt matemaatika õpetaja Annely Kasela. Teadusring on kuutasupõhine ja maksab 29,99€ kuus. Kooli vaheajal ringitundi ei toimu. Arved väljastab teile Kolm Põrsakest.

Nende info on järgmine: Pakume teie koolis Kolme Põrsakese teadusringi 1. -2. klassi lastele ja 3.-4. klassi lastele. Alustame oktoobris. Esimene tund on näidistund, saab käia tasuta uudistamas ning alles pärast seda teha otsuse, kas soovite ringiga liituda. Näidistunnis osalemiseks tuleb laps registreerida. Lapse saate registreerida siin: tiny.cc/teadusring2022 Ühes ringirühmas on kuni 12 last. Suurema huvi korral avame ka võimalusel mitu rühma. Rühma avame alates 8 lapsest. Siin saate tutvuda huviringi lepingutingimustega: https://kolmporsakest.ee/tingimused/

Mida ringis tehakse? Teadusringi esimesel poolaastal sukeldume pea ees füüsikasse. Sel õppeaastal proovime igas tunnis leida vastuse mõnele tihti lapse suust kõlavale küsimusele. Näiteks „miks palli üles visates see alati uuesti alla tagasi kukub?“ või „kuidas suured laevad vee peal püsivad?“. Vastusteni jõuavad lapsed ise, viies juhendaja abiga läbi põnevaid teaduskatseid ning teemakohaseid meisterdamisi. Lapsed saavad peaaegu kõigele ise käed külge panna, et kõik juhendaja räägitu ka päris maailmaga seostuks ning veelgi arusaadavamaks muutuks. Iga kord on tähtis, et lastele jääks õppimisest positiivne emotsioon, mis inspireerib neid tulevikus olema uudishimulikud ning katsetamisjulged.

Head õppeaasta algust soovides Kertu Valge +372 56869003 Teadusringide arengujuht

Küsimuste korral võite alati ka meie kooli huvijuhi Kersti poole pöörduda, 55634455.

Vanavanemate päev Kehtna Koolis!

Koolibussi info 1. septembril

Koolibussi info leiab Kehtna valla kodulehelt!

Kehtna Põhikooli avaaktus!

Kehtna Põhikooli 2022/2023 õppeaasta avaaktus on 1. septembril kell 10.00 kooli aulas. Pärast seda kell 11.00 on klassijuhataja tund.

Õpihuvilaager!

Õpihuvilaager tuleb taas!

17. – 19.08. 2022

Ööbimisega laager, mida viivad läbi meie kooli õpetajad.

Esimesel päeval ootame õpilasi kooli kell 10.00, kaasas ööbimise asjad, hügieenitarbed, veidike taskuraha õhtusteks poeskäikudeks ja muidugi hea tuju.

Laagris me teeme süüa, spordime, räägime vaimsest tervisest, mängime lauamänge, teeme käelisi tegevusi, õpime esmaabi ja mängujuhtimist ning põnevust lisavad erinevad nuputamistegevused. Kolmandal päeval on matk kõigile laagrilistele.

Registreeri kaasas oleval lingil.

Info 55634455 Kersti/huvijuht

Laager tasuta! Osalejate arv piiratud.

Kehtna Põhikooli lõpuaktus

Kehtna Põhikooli lõpuaktus toimub 17.06. 2022  kell 17.00 kooli esisel õuealal. Oodatud on kõik külalised!

Pink madalseiklusrajale!

Kehtna põhikooli 4. klassi õpilane Johanna Rebecca Raid on meie kooli õpilasesinduse liige. Tema sooviks oli sel õppeaastal organiseerida kooli taha madalseiklusrajale mõnus pink istumiseks.

Ta võttis appi oma vanemad ja sõbrad MTÜ Keava Haridus- ja Kultuuriseltsist ning kõik koos saadi sellega hakkama. Soovist sai reaalsus.
Pink on alates 26. aprillist kõigile kasutada. Seal saab vanem oma last jälgides mugavalt istuda ja õpilased saavad rajal ronimise ajal sinna jätta oma koolikotid.
Igatahes suur tänu Johannale mõtte ja korralduse eest. Ning MTÜ Keava HKS-le suur tänu asja organiseerimast ja finantseerimast.
Hoidkem koos loodut!

Tervisekohvik

14. 04. 2022 toimub koolis traditsiooniline tervislik kohvik õpetajalt õpilasele! Soovi korral kaasa veidi sularaha, et saaksid head ja tervislikku nosimiseks soetada!

eKool
TEK