UUDISED

Emadepäevale pühendatud kevadkontsert

Pink madalseiklusrajale!

Kehtna põhikooli 4. klassi õpilane Johanna Rebecca Raid on meie kooli õpilasesinduse liige. Tema sooviks oli sel õppeaastal organiseerida kooli taha madalseiklusrajale mõnus pink istumiseks.

Ta võttis appi oma vanemad ja sõbrad MTÜ Keava Haridus- ja Kultuuriseltsist ning kõik koos saadi sellega hakkama. Soovist sai reaalsus.
Pink on alates 26. aprillist kõigile kasutada. Seal saab vanem oma last jälgides mugavalt istuda ja õpilased saavad rajal ronimise ajal sinna jätta oma koolikotid.
Igatahes suur tänu Johannale mõtte ja korralduse eest. Ning MTÜ Keava HKS-le suur tänu asja organiseerimast ja finantseerimast.
Hoidkem koos loodut!

Tervisekohvik

14. 04. 2022 toimub koolis traditsiooniline tervislik kohvik õpetajalt õpilasele! Soovi korral kaasa veidi sularaha, et saaksid head ja tervislikku nosimiseks soetada!

Korvpalli võistlused!

Rapla maakonna koolinoorte 6.-9. klassi korvpalli MV. Saime tubli 3. koha. Meeskond: Ralf Raidsalu, Mikk Atso, Jaarek Pikker, Gunnar Tünder, Aimar Möldri, Rando Glük, Robin Koort, Rander Ehasalu. Hästi tehtud, poisid! Kaasas õpetaja Alari Liiv.

Nuputa 2022

Nuputa 2022 toimus 31.03. 2022 Rapla Vesiroosi koolis. Meie koolist osales 2 võistkonda. Üks koosseis: Kert Kraus, Jaan Kukk, Marje Mäevälja ja Annemai Kauri. Teine koosseis: Maribel Uutmann, Sandra-Liis Uutmann, Karl-Markus Järvela ja Getter Karik. Kokku oli üldse 16 võistkonda. Meie omadel läks hästi. Isegi väga hästi. Võistkond Kert, Jaan, Marje ja Annemai saavutasid lausa kolmanda koha. Kõik olid taas ülitublid ja kasutasid neile antud aega targalt ja nupukalt! Head nuputamist ka edaspidi!

Lauatennises olime edukad...

30. 03 toimusid Kaereperes Rapla maakonna koolinoorte lauatennise võistkondlikud võistlused. Meie kooli käisid esindamas Riivo Aas, Hugo Särev, Joosep Koort, Ronan Kraus, Rando Glük, Mattias Kald, Mikk Atso, Jaarek Pikker, Ralf Raidsalu, Karl- Martin Raidsalu, Karl-Markus Jakobson ja Jaan Kukk. Oma vanuserühmas teine koht läks Ralfile ja Karl- Markusele. Esikoht toodi ka ja see läks Jaarekile ja Mikule. Nemad teenisid ka välja võimaluse minna vabariiklikele võistlustele. Suured tänud väga hea tulemuse eest võistlustel. Kõik andsid endast parima!

Stiilinädal jätkub!

16.02 on kõik oodatud retroteemalises riietuses!

17. 02 on õpilased koolis kui oma lemmiklauljad või kannavad riideid, mida kannavad mõne muusikastiili austajad!

18.02 on õpilased koolis pidžaamades ja kaenlasse võib haarata ka oma kaisulooma!

Olge loovad ja vahvad!

15.02.2022 Koolis soengupäev

Teisipäeval on koolis soengupäev. Pange pähe lokirullid, tehke patsid, kandke parukat, ajage hari püsti, või olge muudmoodi oma juustega loovad. Igatahes ootame teid kooli vahvate soengutega!

Rahulikku jõuluaega soovib Kehtna Kool

eKool