Koolimaja on avatud 12.08.2019 - 19.08. 2019 kell 9.00 - 12.00
21.08. 2019 - 30.08.2019 kell 9.00 - 15.00

Ootame esimesse klassi astuvate õpilaste dokumente, ärge jätke seda toimingut palun viimasele päevale!

Kehtna Põhikool ootab  I klassi astuvate õpilaste dokumente alates 1. augustist 2019.

Kool on avatud külalistele augusti kuus tööpäeviti kella 9:00 – 13.00.

Dokumentide loetelu:

1.       Avaldus (vorm kodulehel)

2.       Koolivalmiduskaart

3.       Tervisekaart

4.       Dokumendi foto

5.       Sünnitunnistuse või ID- kaardi koopia (saab teha kohapeal)

Tähelepanu, Kehtna valla üldhariduskoolide õpilaste vanemad!

Ootame Eidapere Kooli, Järvakandi Kooli, Kehtna Põhikooli ja Valtu Põhikooli õpilaste vanematelt avaldusi, et korraldada teie laste transport kooli ja tagasi koju 2019-2020 õppeaastal. Sama kehtib ka neile lastele, kes on valla õpilastransporti juba varemgi kasutanud.
Rohkem infot leiad SIIT!

Kehtna kooli robootikameeskond Sõbrad käis laupäeval Rakke Robootikapäeval. Seal toimus erinevaid võistlusi, kuhu panime end juba varem kirja, kuid oli ka võistlusi, kuhu saime kohapeal registreerida. Me osalesime Lego 1 kg Sumo-s, kiirendusvõistlusel, Sphero robotite slaalomis, Dash roboti programmeerimises ja VEXis. Meil õnnestus saada 5 karikat. Kindlasti ei osanud me oodata, et meil nii hästi läheb ja olime kõik üllatunud, kui selgus, et me nii palju karikaid saime. Karikad on: I koht VEXis,  III koht Dash roboti programmeerimises, I koht Dash roboti programmeerimises, III koht sphero robotite slaalomis ja I koht kiirenduses. Oleme väga õnnelikud oma karikate üle.

Meeskonna nimel

Maret Metsaäär