Õpetajate toa telefon 4892 124

E-posti saatmisel asenda [ät] aadressis @ märgiga.

 

1. Ülle Aas   ulle.aas(ät)kehtnakool.ee
2. Ragne Falilejev   ragne.falilejev(ät)kehtnakool.ee
3. Ingrid Jääts   ingrid.jaats(ät)kehtnakool.ee
4. Koidu Karja   koidu.karja(ät)kehtnakool.ee
5. Lea Karjane   lea.karjane(ät)kehtnakool.ee
6. Ulvi Koit   ulvi.koit(ät)kehtnakool.ee
7. Liivi Kundla   liivi.kundla(ät)kehtnakool.ee
8. Väino Kundla   vaino.kundla(ät)kehtnakool.ee
9. Evelyn Kurg   evelyn.kurg(ät)kehtnakool.ee
10. Reelika Laes   reelika.laes(ät)kehtnakool.ee
11. Ene Laur   ene.laur(ät)kehtnakool.ee
12. Airi Metsaäär   airi.metsaaar(ät)kehtnakool.ee
13. Andrus Metsma   andrus.metsma(ät)kehtnakool.ee
14. Krista Olesk    
15. Kadi Peedo   kadi.peedo(ät)kehtnakool.ee
16. Laura Piiper   laura.piiper(ät)kehtnakool.ee
17. Ulvi Ratasepp   ulvi.ratasepp(ät)kehtnakool.ee
18. Edda Rei   edda.rei(ät)kehtnakool.ee
19. Merike Saar   merike.saar(ät)kehtnakool.ee
20. Teele Tammik   teele.tammik(ät)kehtnakool.ee
21. Toomas Tõnisson   toomas.tonisson(ät)kehtnakool.ee
22. Tiina Türk   tiina.turk(ät)kehtnakool.ee
23. Kirsti Villard   Kirsti.villard(ät)kehtnakool.ee