Liikumise nädal Kehtna koolis

08.04 – 14.04. 2019

Kehtna kool kutsub üles oma õpilasi ja õpetajaid uuel nädalal rohkem liikuma kui tavaliselt.

Koolis saab huvijuhi või klassijuhataja käest endale liikumise lehe, kuhu saab kuupäevaliselt märkida oma trennid ja liikumised.

Kui sa tavaliselt kasutad koolibussi aga järgmisel nädalal otsustad, et hoopis kõnnid selle maa, siis võid selle julgelt oma tabelisse märkida. Kui käid trennis, märgi kindlasti ka see. Kui lähed kõndima, ikka sellise hea tempoga, mis põsed punaseks värvib, siis ka see pane kirja J.

Kogu nädal on üles seatud usalduse peale. Keegi kedagi kontrollima ei hakka ja auhinnaks mõisaid ei ole. Ikka hea enesetunne ja rõõm liikumisest.

NB! Keegi ei keela ka lapsevanematel osalemast, küsi vaid huvijuhilt endale nädala tabel ja võta osa!!!

Parimaid tunnustatakse ;)!

Huvijuht Kersti