Reedel ja laupäeval, 22.-23. märtsil, said mudilaskoori lapsed laululaagriks kokku Kehtna Klubi saalis. Tulemas suur pidu ja konkurss sinna pääsemiseks väga tihe, pingutame ja harjutame nii kuis jaksame. Kogunesime kell 16.30. Meiega liitus ka Rapla Kesklinna Kooli mudilaskoor ja õpetaja Ülle Piil. Harjutasime laulupeo laule, tegime proovi eraldi häältega ja koos. Vahepeal väikese vahetunni ajal said lapsed omavahel tuttavaks tutvumisbingot mängides. Oli lõbus. Puuviljaamps andis energiat juurde ja taas jätkasime laulmisega. Õhtusöögi valmistas meile Kehtna Kutsehariduskool, oli imehea ahjukartul kastme ja kanaga, lisandiks värske salat. Peale õhtusööki veidike veel mängisime ja Rapla koor lahkus kella 21 paiku. Lapsed valmistasid siis mõnusalt mahlase küpsisetordi mida hommikul laagrist lahkudes maiustasime. Ühiselt hakkasime asemeid tegema, et ikka mõnusasti magada. Sättisime üles ka kinosaali ja vaatasime koos filmi. Uni saabus kõigile kuskil 00.00 paiku. Hommikune äratus oli kokku lepitud kell 8.30, kuid juba 7.00 olid esimesed laululinnud üleval ning seega tuli hommikusöögiga kiirustada. Ene valmistas imemaitsva pudru, lisaks võikud ja tee. Kõht täis, koristasime laagri, pakkisime asjad ja tegime veel viimase laulutunni. Senikaua pani Ene lastele valmis puuviljavaagna, morsi ja maitsva küpsisetordi. Laager lõppes kell 10.00. Oli vahva ja lõbus. Usun, et lapsed jäid rahule. Tänan väga lapsevanem Ene Siitsmanit, Sinust on väga suur tugi ja abi laagri heaks toimimiseks. Sügav kummardus ja järgmiste laagriteni.

Lea Karjane